Виконком вдруге розгляне питання про будівництво автозаправки на вулиці Личаківській

22 серпня виконавчий комітет вирішить, чи будувати заправку на вулиці Личаківській


У середу, 22 серпня, виконавчий комітет Львівської міськради повторно розглядатиме питання про будівництво заправки на вулиці Личаківській, 150-152. 

Відповідне питання включене у порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради Львова, повідомляє кореспондент 032.ua.

Нагадаємо, як раніше писав 032.ua, ПАТ «Концерн Галнафтогаз» планує знести існуючі будівлі на вулиці Личаківській 150-152 і збудувати там заправку. 

Згідно з ЄДР, директором ПАТ «Концерн Галнафтогаз» є Назар Купибіда, а кінцевим бенефіціарним власником – Віталій Антонов. Основною діяльністю підприємства  є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО».

Додамо, що питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво цієї заправки уже розглядалось на минулому засіданні виконкому, але його розгляд вирішили перенести через ситуацію із незаконною торгівлею паливно-мастильними матеріалами у Львові. 

Завтра виконком також розгляне питання про розширення готелю "Kavalier" на місці вілли Завадовичів.

Читайте також на нашому сайті: Компанія, керівником якої є депутат, відремонтує внутрішній дворик Ратуші за майже 2 млн грн.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Листопада, 2018 Вівторок
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин