Вночі у Львові замінували два вокзали

Вночі у Львові анонім повідомив про замінування залізничного та автовокзалу у Львові.


Близько 01:45 середи, 13-го червня на телефон диспетчерської служби «103» надійшло анонімне повідомлення про замінування двох вокзалів Львова.

Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, анонім повідомив про закладені вибухівки на території Центрального автовокзалу, що на вулиці Стрийській, 109 та Центрального залізничного вокзалу, що на площі Двірцевій,1. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місцях подій, працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" Місця подій були огороджені, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  На час обстеження з автовокзалу було виведено 11 осіб у тому числі й працівники, з залізничного вокзалу близько 400 осіб разом з працівниками", - йдеться в повідомленні департаменту з питань цивільного захисту.

Близько 04:11 спеціалісти вибухово-технічного управління ГУ Нацполіції у Львівській області та кінологи провели обстеження "замінованих" територій двох вокзалів і не виявили жодних вибухових предметів.

Читайте також на нашому сайті: У Львові дитина випала із маршрутки, яка рушила із відчиненими дверима, - ВІДЕО, ДЕТАЛІ.

Наразі правоохоронці розшукують особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Нагадаємо, що у Львові від початку червня чотири рази повідомляли про замінування кількох міських бізнес-центрів.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Серпня, 2018 Вівторок
20 Серпня, 2018 Понеділок
більше новин