Володимир Гройсман подарував прем’єр-міністру Канади шкарпетки зі Львова

Українські політики на чолі з главою уряду Володимиром Гройсманом відвідали Канаду та подарували прем’єр-міністру цієї країни Джастіну Трюдо набір львівських шкарпеток.  Про це на своїй ст


Українські політики на чолі з главою уряду Володимиром Гройсманом відвідали Канаду та подарували прем’єр-міністру цієї країни Джастіну Трюдо набір львівських шкарпеток. 

Про це на своїй сторінці у Twitter написала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

Так, пан Трюдо від української делегації отримав подарункову коробку зі шкарпетками львівських виробників "Duna", "Accent" та "Dodo".

Зазначимо, що Джастін Трюдо вже давно відомий своєю любов’ю до незвичних та яскравих шкарпеток. Так, у вересні цього року чиновник завітав на на Bloomberg Global Business Forum у Нью-Йорку в шкарпетках, на яких був зображений герой "Зоряних воєн" Чубакка. 

Нагадаємо, що у Львові за 200 мільйонів гривень планують збудувати найбільший спорткомплекс в Україні.Як виглядатиме майбутній спорткомплекс, можна побачити ТУТ.

Читайте також на нашому сайті: 

У Львові з’явився перший в Україні віртуальний музей класичної музики. Фото

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин