Як представники ООН та ЄБРР вчили мешканців Львівщини малину вирощувати

19 — 20 вересня у чотирьох районах Львівської області, економіст ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН) Андрій Ярмак та експерт з економічних питань, аналітик відділу агробі


19 — 20 вересня у чотирьох районах Львівської області, економіст ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН) Андрій Ярмак та експерт з економічних питань, аналітик відділу агробізнесу ЄБРР Василь Говгера зустрілися з аграріями Львівщини.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Андрій Ярмак розповів з власного досвіду, як правильно вирощувати малину та отримувати від цього прибуток.

«Зараз малини на Львівщині занадто багато, щоб продати все на свіжий ринок, і недостатньо багато, щоб побудувати дійсно ефективну та сучасну переробку. Вона є прибутковою й зараз, але прибутки мають і можуть бути в рази вищими» - зазначив економіст.

Аналітик відділу агробізнесу ЄБРР Василь Говгера провів семінари, на яких розповів про досвід кооперації професійних виробників, яка є найбільш вигідною з економічної точки зору.

Аграрії також отримали практичні поради щодо технології вирощування ягідних культур від експерта у галузі ягідництва - Олега Босого.

Читайте також:

Львів'яни відзначили Свято хліба" у Шевченківському гаю.

"Волю заручникам Кремля": Львовом прогриміла Хода солідарності.

Монах-єзуїт зустрінеться з львів’янами. Як долучитись?

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
10 Грудня, 2017 Неділя
9 Грудня, 2017 Субота
8 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин