Як Саакашвілі відреагував на запитання про те, скільки він платить за проживання в елітному готелі Львова, - ВІДЕО

Екс-президент Грузії та лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі ухилився від відповіді на пряме запитання журналістів про те, скільки коштує номер в готелі, в якому він оселився. Як повідомляє корес


Екс-президент Грузії та лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі ухилився від відповіді на пряме запитання журналістів про те, скільки коштує номер в готелі, в якому він оселився.

Як повідомляє кореспондент 032.ua, під час сьогоднішнього брифінгу журналістка телеканалу ICTV запитала у Саакашвілі, скільки коштує його проживання у готелі. На що сказав, що не дорожче ніж корм для кішки олігарха Віктора Пінчука.

Також Саакашвілі повідомив, що особливих апартаментів у нього немає, а коли він приїхав у готель, то номера були уже готові.

«Грошей на номер мені вистачить, і на машину ще вистачить», - додав Саакашвілі, але так і не сказав у скільки йому обходиться проживання у готелі.

Як Саакашвілі відреагував на запитання про те, скільки він платить за проживання в елітному готелі Львова, дивіться у нашому відео:

Нагадаємо, що у неділю, 10 вересня, Міхеїл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, перетнув український кордон разом із своїми прихильниками у пункті пропуску «Шегині» і приїхав до Львова. Разом із ним до міста приїхали його дружина та син.

Зараз лідер "Руху нових сил" проживає у готелі «Леополіс». За інформацією сайту booking.com, двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками у готелі становить майже 7 тис гривень.

Як раніше писав 032.ua, сьогодні Саакашвілі заявив, що уже незабаром поїде зі Львова і розповів, які міста України відвідає уже незабаром.  

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин