Як у Львові курсують нічні автобуси, - ГРАФІК, ВАРТІСТЬ, МАРШРУТИ

Як курсують львівські нічні автобуси.


032.ua пропонує актуальну інформацію про курсування нічних автобусів у Львові, вартість проїзду та графіки руху.


Фото: portal.lviv.ua

Попит

Як розповів у коментарі для 032.ua керівник комунального АТП-1 Орест Хамула, найбільшою популярністю серед пасажирів користується маршрут №4Н, який курсує на Сихів.

«В середньому автобуси на цьому маршруті перевозять понад 600 пасажирів в місяць. Маршрутами №3Н та №7Н, які курсують на вулиці Стрийську та Наукову, у середньому користується від 300 пасажирів щомісяця», – зазначає Орест Хамула.

За його словами, загалом за минулий місяць нічні автобуси перевезли близько 3 200 пасажирів. Найбільша кількість охочих їхати нічним громадським транспортом припадає на перші рейси автобусів, які здійснюються о 23:40. Пізніші рейси не користуються попитом.

«Якщо у 2017-му за перше півріччя збитковість обслуговування нічного громадського транспорту склала понад 2 млн гривень, то цього року вона зросла ще більше. Це пов'язано з підняттям цін на пальне, ростом заробітної плати водіїв тощо. Крім того, на нічних маршрутах курсують автобуси, які експлуатують і вдень, відтак, машини потребують регулярного техобслуговування та ремонту», – каже Орест Хамула.

Читайте також: У Львові пасажирам маршруту №6а дозволять вхід лише через передні двері, - РОЗ'ЯСНЕННЯ

Маршрути та графік

У Львові діє 7 нічних маршрутів. Як зазначив журналісту 032.ua в. о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, на час ремонту вулиці Личаківської автобуси, які курсували за маршрутом №5Н, їздили за зміненим напрямком. За його словами, як тільки вулицю відкриють для проїзду автотранспорту, цей нічний автобус повернеться на свій колишній маршрут. Додамо, що Личаківську планують відкрити для проїзду транспорту15 серпня

Подаємо актуальні графіки руху нічних автобусів:

Завантажити графік можна ТУТ.

Вартість

Ціна квитка за проїзд у нічному автобусі Львова становить 8 гривень

Варто також зауважити, що пільгові категорії населення можуть безкоштовно користуватися нічними автобусами. 

Читайте також: У Львові на Сихівському мосту автомобіль злетів з дороги та повис на огородженні, - ФОТО

Нагадаємо, раніше 032.ua писав про локації у Львові, де змінили або невдовзі змінять схему руху транспорту. Прочитати про вулиці, де за рік реорганізували рух, можна ТУТ.

Найпопулярніші новини сьогодні

7 Грудня, 2018 П'ятниця
більше новин