Як у Львові на громадському віче виступили проти виборів у Криму, - ФОТОРЕПОРТАЖ

У неділю, 18 березня, у Львові на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові відбулось громадське віче «Ні «виборам» в Криму!». За інформацією прес-служби Львівської ОДА, н


У неділю, 18 березня, у Львові на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові відбулось громадське віче «Ні «виборам» в Криму!».

За інформацією прес-служби Львівської ОДА, не зважаючи на негоду, на громадську акцію, аби виявити свою свідому українську позицію, прийшли сотні небайдужих.

"Події у Криму пов’язані з моєю особистою історією. Коли Росія окупувала Крим, прямо із номеру готелю мене забрали спецслужби окупанта лише за те, що я був активістом Майдану. Я був першим українським політв’язнем. Рік катувань, карцерів, камери-одиночки, камери із психічнохворими людьми, - але сьогодні я з вами.  Чим  швидше ми зрозуміємо, що потрібно діяти раціонально, тим швидше ми врятуємо себе. Ми мусимо розуміти, що гібридна війна – це не лише військові дії, це інформаційна війна. Наше з вами завдання – донести до міжнародної спільноти правду. Україна про Крим не забула. Це наша невід’ємна частина", - розповів Юрій Яценко, колишній політв’язень, радник Міністра закордонних справ України, юрист.

Як у Львові на громадському віче виступили проти виборів у Криму, дивіться на фото: 

Джерело всіх фото: прес-служба Львівської ОДА.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин