Як у Львові рятують Снопківський парк, - ФОТО

Львів'яни почали займатись благоустроєм рекреаційної зони


28 вересня департамент містобудування Львівської міської ради планує оголосити відкриті торги на поточний ремонт сходів у Снопківському парку.

Як йдеться на сайті публічних закупівель "Прозорро", на утримання цього об'єкта природно-заповідного фонду готові виділити 300 тисяч гривень, - передає 032.ua.

Переможець торгів повинен буде відремонтувати сходи у парку "Снопківський" до 1 грудня 2018 року.

У свою чергу, депутат ЛМР Валерій Веремчук повідомив, що ініціативна група львів'ян подає на Громадський бюджет цього року проект ремонту сходів при іншому вході у Снопківський парк.

Нагадаємо, у липні 2018 року представники Держекоінспекції у Львівській області виявили у Снопківському парку біля стадіону "Україна" несанкціоноване сміттєзвалище побутового та будівельного сміття. За фактом забруднення 240 м кв. зеленої зони, у прокуратурі розпочали розслідування, а збитки від нанесеної шкоди довкіллю оцінили у сумі більше 110 мільйонів гривень. 

Кореспондент сайту 032.ua згодом побував у Снопківському парку та не лише виявив, що побутове сміття досі лишається на території парку, а й знайшов шокуючий "сміттєвий водоспад".

Додамо, що минулого року львів'яни подавали проект на Громадський бюджет щодо облаштування мультифункційного майданчика з дитячою зоною, ілюстрованими стендами, столами та лавками, велопарковкою. Але він не набрав достатньої кількості голосів для перемоги.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин