Як у Львові замовити таксі Uber по телефону: п'ять кроків

У трьох містах України можна замовити Uber не лише через інтернет


У Львові компанія Uber запустила опцію замовлення поїздки на таксі телефоном.

Як повідомили для 032.ua у прес-службі компанії, скористатись цією можливістю можуть пасажири у трьох містах України: Львові, Києві та Одесі.

"Ця опція призначена для тих людей, у кого немає смартфона або підключення до Інтернету, а також для тих, кому простіше зателефонувати, ніж використовувати додаток", - зазначили в Uber'і.

Як це працює

1.Наберіть 9988 з вашого мобільного телефону. За короткий час вам відповість агент, щоб допомогти замовити поїздку, незалежно від того, є у вас обліковий запис Uber чи ні. Якщо у вас немає акаунту Uber, агент створить його для вас.

2.Поділіться своїм місцем розташування та пунктом призначення. Агент уточнить вашу адресу посадки і пункт призначення і розрахує тариф.

3.Підтвердьте тариф. Після підтвердження тарифу агент замовить поїздку на платформі Uber від вашого імені. Платформа зв'яже запит з найближчим доступним водієм.

Читайте також: Тендер на е-квиток у Львові: подробиці ситуації

4.Отримайте дані про поїздку в SMS. Незабаром після замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з усією інформацією про поїздку (підтвердження поїздки, час прибуття, ім'я водія і контактний номер, інформацію про автомобіль), а також посилання, за яким ви зможете стежити за автомобільним маршрутом. Якщо у вас встановлено додаток Uber, поїздка також відображатиметься в додатку.

5.Оплата готівкою. Оплата здійснюється після завершення поїздки і тільки готівкою.

Номер 9988 можна використовувати для замовлення таксі Uber, для скасування поїздки і для звернення до служби підтримки. Ця функція дозволяє замовити телефоном поїздки на uberX та доступна цілодобово.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П'ятниця
більше новин