Як виглядає вулиця Личаківська за кілька місяців до відкриття, - ВІДЕО

Дорогу на вулиці Личаківській обіцяють відремонтувати до 1 вересня цього року


Цього тижня Садовий назвав нову дату відкриття вул. Личаківської після ремонту.

Ремонт на вулиці Личаківській завершиться 1 вересня. Про це 12 червня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує  032.ua

Попри те, що ремонт дороги на вул. Личаківській мав тривати 8 місяців, а затягнувся майже на півтори роки, Андрій Садовий  сказав, що задоволений темпами робіт на вул. Личаківській.  

«Я задоволений темпами робіт по вул. Личаківській. З 15 липня вже мають відкрити проїзд з вул. Долішньої на вул. Личаківську. Відкрити для проїзду вул. Личаківську ми плануємо з 1 вересня”, - повідомив Садовий, цитує його прес-служба Львівської міськради. 

Відтак, 1 вересня у Львові для руху трамваїв, автобусів та приватного транспорту відкриють дорогу на вул. Личаківській. 

Читайте також на нашому сайті:Поблизу Львова за майже 6,6 млн гривень зроблять капітальний ремонт парку. Що із тендером на роботи було не так

Нагадаємо, що ремонтні роботи на вул. Личаківській розпочалися ще у березні 2017 року. Виконує їх компанія “Онур”. За попередніми розрахунками, ремонт обійдеться місту у 6 мільйонів євро. 

Зараз основні роботи зосереджені на влаштуванні тротуарів та дорожньої частини на ділянці від вул. Черемшини до вулиці Пасічної. Також проводяться завершальні роботи з ремонту каналізації. 

Окрім цього, зараз на розворотному кільці, що на вул. Пасічній, влаштовують трамвайні плити, після цього буде прокладання самої колії.

Читайте також на нашому сайті: Що відомо про нового заступника директора департаменту в ЛМР Андрія Білого, який координує питання транспорту 

Як виглядає дорога на вулиці Личаківській за кілька місяців до відкриття, дивіться на нашому відео:

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Липня, 2018 Вівторок
16 Липня, 2018 Понеділок
більше новин