За 9 кілометрів від Львова хочуть збудувати ІТ-містечко, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Як виглядатиме IT Village поблизу Львова.


Поблизу Львова з’явиться містечко для ІТ-шників.

Львівський ІТ-кластер планує збудувати містечко для працівників сфери IT за 9 кілометрів від Львова у селі Нагоряни (Пустомитівський район). Про це йдеться на офіційному сайті кластеру. 

Читайте також: 10 корисних Telegram-каналів, на які варто підписатися львів'янам

IT Village стане новим містечком для ІТ-професіоналів та ком'юніті людей зі спільними інтересами. Комплекс загальною площею 17 га складатиметься зі 133 окремих будинків у с. Нагоряни, Пустомитівського району, за 9 км від Львова.

Серед будинків, які можна придбати – 5 різних проектів з різною площею та дизайном. Для комфорту мешканців, територія містечка буде цілодобово охоронятись і окрім будинків, міститиме спільну зону для відпочинку, спортивний майданчик для дітей та навіть приватний парк. Неподалік буде розташований дитячий садочок та супермаркет.

«Запит на якісне та сучасне житло у Львові неймовірно великий, а тим паче серед ІТ-шників, які витратили на купівлю житла у 2016 році 40,4 мільйонів доларів і 6,1 мільйон доларів на оренду, згідно з дослідженням, яке проводив Львівський ІТ Кластер. Ідеєю наших проектів є згуртувати однодумців. Люди, які нас оточують – це найбільша гарантія того, що життя буде комфортним, буде цікаво спілкуватися та знайомитися з сусідами, організовувати події, спільно керувати власним простором та проявляти ініціативу щодо його покращення», – розповів СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Читайте також: Активні канікули у Львові: добірка дитячих літніх таборів

Мешканцем простору IT Village може стати будь-який працівник ІТ-сфери, незалежно від посади та досвіду роботи.

Нагадаємо, наприкінці лютого у Львові відкрили перший IT House, який збудували за сучасними технологіями.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
12 Липня, 2018 Четвер
більше новин