Завтра після ремонту відкриють для проїзду ще одну частину вулиці Личаківської


В неділю, 15-го липня, для проїзду транспорту відкриють частину вулиці Личаківської до перехрестя з вул. Долішньою.

Як інформує прес-служба міської ради Львова, ремонт навулиці Личаківській триває згідно з графіком. Наразі роботи зосереджені на відрізку від вул. Черемшини до вул. Пасічної.

"В неділю, 15-го липня, зранку буде відкрито для проїзду транспорту вулицю Долішню. У другій декаді серпня плануємо повністю відкрити для проїзду вул. Личаківську. А на початку вересня плануємо відновити курсування трамваїв до вулиці Пасічної", - зазначив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак. 

Читайте також: Вулицю Личаківську ремонтують з випередженням графіка та можуть відкрити для проїзду раніше вересня.

Зазначимо, що ділянку вулиці Личаківської до перехрестя з вул. Долішньою закрили на ремонт ще в березні минулого року. Після відкриття цієї ділянки автобуси №39 почнуть курсувати за звичною для львів'ян схемою по вулиці Богданівській. 

Водночас, рух інших маршрутів громадського транспорту залишається без змін до повного відкриття вулиці Личаківської. 

Нагадаємо, що масштабний ремонт вулиці Личаківської у Львові розпочався 25-го березня минулого року. Виконує роботи ТзОВ „ОНУР”. 

Ремонтні роботи вирішили проводити у три етапи. Перший етап - це ремонт перехрестя Личаківська-Мечникова, який уже завершили.

Другий етап ремонтних робіт - це ремонт дороги від перехрестя і до вулиці Котика. 

Третій - завершальний етап робіт - це ремонт від вулиці Котика до вул. Пасічної. Орієнтована вартість – 6 млн євро. 

Зазначимо, що спочатку ремонт Личаківської обіцяли завершити за 7-8 місяців, а потім їх завершення відтермінували до липня 2018 року, однак ще за декякий час завершення ремонтних робіт відклали до 1-го вересня. 

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Вересня, 2018 Понеділок
більше новин