Збірна України на порожній "Арені Львів" мінімально перемогла Словаччину, - ФОТО

Єдиний гол на рахунку Андрія Ярмоленка

Сьогодні, 9-го вересня, збірна України зіграла свій другий поєдинок в рамках турніру Ліга Націй.

Поєдинок проти збірної Словаччини відбувався у Львові, однак трибуни стадіону "Арена Львів" були порожніми - все через дискваліфікацію, яку стадіон отримав ще у 2015 році.

Порожні трибуни не надихнули футболістів двох команд на яскраву гру - перший тайм був доволі спокійним, а гольових моментів було обмаль. Найнебезпечнішим за перших 45 хвилин гри, став дальній постріл Руслана Малиновського, з яким впорався голкіпер суперників. Словаки нагнітали після контратак, однак практично не турбували голкіпера Андрія П'ятова.

У другому таймі мало що змінилося - хіба що атаки словаків отримали більш серйозніший характер. Освіжити гру української збірної, головний тренер Андрій Шевченко вирішив замінами - на полі з'явилися Віктор Циганков та Олександр Зінченко. Їхній вихід одразу змінив ситуацію на футбольному полі.

На 80 хвилині матчу Циганков відгукнувся на пас Зінченка, обіграв словака Шкріняра та впав у карній зоні суперника після того, як Шкріняр намагався зупинити прорив Циганкова руками. Арбітр зустрічі без роздумів призначив пенальті, виконувати який вирішив Андрій Ярмоленко. Голкіпер словацької збірної Дубравка вгадав напрям удару і навіть зачепив м'яч, однак сфера по-зрадницьки таки залетіла в його ворота - 1-0!

Останні хвилини матчу вийшли вкрай нервовими - рахунок на табло міг змінитися і на 1-1, і на більш переконливі для українців 2-0. Однак підопічні Шевченка таки довели гру до перемоги, тож тепер зі 100% показником у 6 балів, очолюють свою турнірну таблицю в Лізі Націй.