15 листопада у Львові з відкритою лекцією виступить член Венеційської комісії Сергій Головатий Прес-служба ЛМР

Школа права УКУ спільно з програмою USAID «Нове правосуддя» запрошують на відкриту лекцію Сергія Головатого «Правовладдя як невідокремна частина політичної та правничої культури». Лекція відбудеться в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а (конференц-зал). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.


Сергій Головатий – доктор юридичних наук, заслужений юрист України, член Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційська комісія). 15 листопада о 16:00 год. експерт у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series прочитає лекцію  «Правовладдя як невідокремна частина політичної та правничої культури». Послухати та взяти участь у дискусії можна, зареєструвавшись за посиланням http://bit.ly/2ztsMm9.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на сайті Твоє місто http://tvoemisto.tv/on-line/

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Лекції відбуваються у рамках проекту «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя», який реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя»  у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Січня, 2018 Середа
23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин