А. Садовий про Громадський бюджет: «Я закликаю брати участь в плануванні міських видатків» Галина Пелих

У Львові вдруге поспіль реалізується проект «Громадський бюджет». Всі громадяни міста мають право проголосувати за ті проекти, які на їхню думку варто профінансувати з бюджету міста в першу чергу. Про це у щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий. Також він закликав містян бути небайдужими та активно брати участь у голосуванні.


«У Львові вдруге поспіль реалізується проект «Громадський бюджет». Всі громадяни міста мають право проголосувати за ті проекти, які на їхню думку варто профінансувати з бюджету міста в першу чергу. Минулого року понад 60 проектів таким чином отримали фінансування та були реалізовані. Це зокрема, реконструкція парку 700-річчя Львова, закупівля обладнання в дитячу лікарню на Пилипа Орлика, облаштування спортивного та мотузкового майданчика в школі «Джерельце» та багато інших.

Ви маєте можливість вибрати один великий проект та один малий. Я закликаю вас брати участь в плануванні міських видатків, заходити на сайт Громадського бюджету або до найближчого Центру надання адміністративних послуг, вибирати пріоритетні проекти та голосувати. Загалом на проекти в рамках «Громадського бюджету» місто запланувало видати – 20 мільйонів гривень. Тож будьте активними та відповідальними», - закликав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, з 1 по 15 листопада 2017 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету міста Львова. Проекти-переможці будуть реалізовані у 2018 році за кошти міського бюджету. Голосування за проекти для реалізації за кошти Громадського бюджету Львова здійснюється через е-сервіс. Проголосувати можна за один великий (загальноміський) та один малий (районний) проект.

Мешканці, що офіційно зареєстровані у м. Львові, м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі, можуть проголосувати з допомогою Bank ID на сайті  https://lviv.pb.org.ua/ або https://gb.city-adm.lviv.ua/.

ВankID — це спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки. Банк, клієнтом якого ви є, має інформацію про вас — ПІБ, місце проживання тощо. Обравши опцію «голосувати з BankID», мешканець надає системі разовий доступ до потрібних даних. Вона автоматично підтверджує особистість громадянина України і він голосує.

Віддати один голос за малий проект та один голос за великий проект у Центрах надання адміністративних послуг також можуть ті особи, які досягли 16-річного віку та відповідають одному з наступних критеріїв:

  • Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці.
  • Особа навчається у м. Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.
  • Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у м. Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.
  • Місце народження особи зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Результати онлайн голосування відображаються на е-сервісі «Громадський бюджет м. Львова» у режимі реального часу.

Проголосувати за проекти можна у Центрі надання адміністративних послуг Львова (пл. Ринок, 1; вхід з бічної сторони Ратуші) - контактний телефон: 38 (032) 297-57-95.

Територіальні підрозділи ЦНАП м. Львова:

  • Територіальний підрозділ ЦНАП м. Львова на вул. Шевченка, 374
  • Територіальний підрозділ ЦНАП м. Львова на вул. Ген. Чупринки, 85
  • Територіальний підрозділ ЦНАП м. Львова на вул. І. Виговського, 32
  • Територіальний підрозділ ЦНАП м. Львова на вул. К. Левицького, 67
  • Територіальний підрозділ ЦНАП м. Львова на пр. Червоної Калини, 72а
  • Територіальний підрозділ ЦНАП м. Львова на вул. М. Хвильового, 14а

Довідка

Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету міста.

Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: охочі подають заявку on-line і відслідковують долю свого проекту прямо на сайті.

На Громадський бюджет 2018 року подано 300 проектів на загальну суму 240 млн. гривень.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин