«Горіховий дім» 7 лютого спільно з патрульними поліцейськими Львова проведе благодійну акцію Марія Лелека

«Горіховий дім» 7 лютого спільно з патрульними поліцейськими Львова проведе благодійну акцію. Троє патрульних поліцейських разом з командою соціальної пекарні «Горіховий дім» спечуть 10 кілограмів печива, які передадуть у Львівський геріатричний пансіонат та хоспіс в Угневі. Розпочнеться акція о 10.00 год. у пекарні «Горіховий дім», що на вул. Тобілевича, 8. До обіду команда планує напекти сухого печива і опісля відвезти гостинці до Угнева.


Акцію організатори приурочують до Всесвітнього дня спонтанного прояву добра, який відзначають 17 лютого.

«Напередодні Всесвітнього дня спонтанних добрих вчинків, ми хочемо нагадати, що кожен може стати волонтером, а  добрі справи треба робити постійно, не залежно від дат. Допомагати – це просто і благородно. Адже є ті, хто потребує нашої турботи кожного дня», – розповідає Віра Проців, старший лейтенант поліції, інспектор ВЗГ УПП у Львівській області.

Акредитація для ЗМІ: Вероніка Саврук,  fund@walnut.house.

Довідка

«Горіховий дім»  працює за моделлю соціального підприємства. 40% з прибутку від бізнес-послуг (пекарня, кейтеринг, заклади громадського харчування) засновники скеровують на утримання центру інтегральної опіки для жінок, які опинилися у кризовій ситуації.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Лютого, 2018 Четвер
більше новин