Інститут історії Церкви УКУ відзначить 25-ліття Прес-служба ЛМР

Восени 2017 року Інститут історії Церкви відзначає 25-ліття своєї діяльності. Дізнатися більше про засадничі принципи наукової діяльності, культури внутрішніх взаємин та комунікації із зовнішнім середовищем (два «М» і три «С») можна буде у безпосередній розмові з особами, причетними до становлення цих інституцій, під час панельної дискусії.


Панельна дискусія «Живучи історією – розбудовуючи університет», в якій візьмуть участь владика Борис Гудзяк, о. Богдан Прах, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Наталія Климовська,  Ігор Скочиляс та Олег Турій, відбудеться у вівторок 17 жовтня, о 15.00 год. У великому конференц-залі Центру Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 4). 

Організатори запрошують всіх зацікавлених, а зокрема – учасників «Катакомбної Церкви», колишніх співпрацівників ІІЦ, теперішніх викладачів і студентів УКУ, колег із інших наукових та освітніх закладів.

Підтвердити свою участь просять тут:  https://goo.gl/forms/pYskHf2nvhs9GBlS2

Довідка

Заснований з метою вивчення «живої історії» Української Греко-Католицької Церкви в часи переслідувань радянським тоталітарним режимом, Інститут став не лише важливим центром дослідження і популяризації церковної історії в незалежній Україні, але й послужив осередком для відродження Львівської богословської академії (1994) і її реорганізації в Український католицький університет (2002).

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
більше новин