ЛНУ ім. І. Франка відзначає День університету Уляна Шпуляр

Сьогодні відбулось урочисте засідання Вченої ради з нагоди Дня Львівського національного університету імені Івана Франка. Усіх присутніх від імені громади міста Львова привітала Марта Литвинюк, керуючий справами виконкому Львівської міської ради. Урочисту Вчену раду традиційно розпочали виконанням «Gaudeamus».


Цього дня 1999 року Президент України надав цьому вищому навчальному закладу статус «національного».

Фото: Олександр Мазуренко

«Мені завжди легко приходити сюди, тому що мені дуже пощастило, я була двічі студенткою цього університету. Багато хто серед присутніх тут в залі ставили мені відмітки в заліковій книжці і до багатьох я приходила на спеціальну розмову. Але лише завдяки вам, і знанням, які ви дали мені – я досягла в своєму житті певних висот.

Я хочу вам побажати міцного здоров’я, успіхів, процвітання. Дорогим студентам – в повну міру насолоджуватися студентським життям, бо воно ніколи більше не повториться», - зазначила Марта Литвинюк, керуючий справами виконкому Львівської міської ради.

Від імені громади міста вручили подяку декану юридичного факультету, доктору юридичних наук, професору кафедри кримінального права і кримінології Володимиру Бурдіну. Ювілейною монетою Короля Данила Галицького нагороджено Тарасенко Христину Юріївну – аспіранта 1-го року навчання;

Довідка

ЛНУ ім. І. Франка – це один з перших університетів Східної Європи та перший в Україні. На початку свого існування виш мав лише два факультети: філософський та богословський, і налічував не більше, ніж п’ять сотень студентів. Нині ж університет імені Франка – рекордсмен серед вишів, у яких бажають навчатись.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин