Львів’ян закликають вшанувати пам’ять Героя АТО

Львів прощається з загиблим в АТО Героєм Андрієм Іванишиним. Військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила загинув у неділю, 11 березня. Поховають Героя завтра на Личаківському кладовищі. Завтра на вежі Ратуші та за маршрутом похоронної процесії буде вивішено синьо-жовтий прапор з жалобною стрічкою. Львівська міська рада закликає львів’ян та гостей міста вшанувати пам’ять Героя АТО.


Сьогодні о 19.30 год. в помешканні, де жив Андрій, відбудеться парастас (вул. Чукаріна, 30, кв. 60).

Завтра, 14 березня, відбудеться прощання та чин похорону. Зокрема, о 9.45 год. відбудеться панахида та прощання (вул. Чукаріна, 30, кв. 60). Об 11.00 год.  розпочнеться чин похорону в Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла (вул. Театральна). Опісля, о 12.00 год., відбудеться похорон на Личаківському кладовищі (поле почесних поховань №76).

Завтра на будівлі Ратуші буде вивішено синьо-жовтий прапор з чорною стрічкою. Також національний стяг з жалобними стрічками вивісять на будівлях вздовж маршруту, яким йтиме похоронна процесія. А це: вул. Театральна – пл. Катедральна – пл. Ринок – вул. Руська – вул. Підвальна – пл. Митна – вул. Винниченка – вул. Франка – вул. Пекарська – Личаківський цвинтар.

Також мерія звернеться до радіостанцій міста з проханням змінити формат ефіру на час похорону, та до закладів харчування з проханням утриматись від гучних заходів на час похорону.

Водночас, Львівська міська рада закликає львів’ян вийти на вулиці, якими йтиме похоронна процесія, щоб віддати шану Герою АТО та гідно провести його в останню путь.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
більше новин