Львів’ян запрошують на благодійний міжрелігійний кінофестиваль «Прожектор мрії» Лідія Батіг

У четвер, 26 жовтня, з 16.00 год. до 20.00 год., в актовому залі «Центру Митрополита Андрея Шептицького» (УКУ, вул. Козельницька, 4, паркова аудиторія, 127, 1 поверх) відбуватиметься благодійний міжрелігійний кінофестиваль «Прожектор мрії».


Захід буде присвячений перегляду фільму відомого американського кінорежисера Даррена Арановські «Фонтан» (2006 р.), а також обговоренню його нової скандальної кінострічки на релігійну тематику «Мати!» (2017 р.).

Участь в обговоренні візьмуть студенти, кінокритики, духовенство – представники усіх християнських конфесій міста та духовні лідери інших релігій (Юдаїзму та Ісламу).

«Ця ініціатива – це ще один спосіб співпраці у просторі міжрелігійного діалогу в нашому місті. Ми постійно організовуємо різноманітні конференції, круглі столи, воркшопи. Але рідко співпрацюємо у сфері міжкультурного обміну. Для нашого кінофестивалю ми обрали саме фільми кінорежисера, Даррена Арановські. Він багато роздумує над глобальними духовними питаннями, які вирують всередині кожної людини, проектуючи нашу комунікацію із зовнішнім світом. Крім того, цей кінофестиваль – також і благодійний захід. Чекаємо на вас із нетерпінням», – розповіла Лідія Батіг, головний редактор сайту «Духовна велич Львова», співорганізатор заходу.

Вхід на подію становитиме 30 грн. із учасника. Зібрані кошти будуть перераховані організації «Care in Action», яка виконує активну благочинну діяльність у Львові та Львівській області.

Ініціатори заходу: Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Львівський клуб «MasterPeace», сайт «Духовна велич Львова», «Школа міжрелігійної журналістики». Подія відбудеться за підтримки Львівської міської ради.

Контактна інформація: тел. 068 50 38 448 – Лідія Батіг, головний редактор сайту «Духовна велич Львова».

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин