Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій публічно прозвітував про роботу у 2017 році Марія Демчина

Вчора, 22 січня, директор Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук публічно прозвітувала про роботу установи у 2017 році. Торік Центр надав понад 11 тисяч різноманітних послуг, а також реалізував чимало цікавих проектів та заходів.


Так, у 2017 році Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій надав 11 782 послуги. Фахівцями Центру скеровано на оздоровлення 77 учасників АТО. Допомогу з працевлаштування надано для 110 учасників АТО. До заходів Центру залучено 3 136 осіб, з них учасники бойових дій – 1 675, дружини учасників бойових дій – 644, діти учасників бойових дій – 817.

Торік Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій реалізовував Програму про захист інтересів учасників АТО - мешканців м. Львова. Згідно цієї Програми, 1000 учасників АТО отримали одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань  у розмірі 100 тис. грн. Окрім цього, Центр частково реалізовує Комплексну програму підтримки учасників АТО та їх родин - мешканців м. Львова. Згідно цієї Програми, учасники АТО отримали матеріальну допомогу на дороговартісне лікування – 41 особа, діти учасників АТО отримали матеріальну допомогу на оздоровлення/відпочинок – 531 особа, до Дня Батька/Матері матеріальну допомогу отримали батьки та матері загиблих учасників АТО – 76 осіб.

У 2017 році Центр втілив в життя проекти і заходи для учасників АТО, їх дружин та дітей. Це, зокрема, Школа іноземної мови, Школа юного десантника, Школа правової грамотності, Програма безкоштовного лікування та протезування зубів, Проект «Сім’я, яка чекає», Тренінг «Серце воїна», Women's club для дружин і вдів учасників АТО, Різдво у Львові для дітей зі Сходу, Проект Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО», Хатинка «VeteranoART» на Різдвяному ярмарку 2017-2018 та ін.

Важливим напрямом соціалізації учасників АТО є сприяння їх працевлаштуванню. Так, торік надано допомогу у працевлаштуванні 106 учасникам АТО.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин