Мер Львова обговорив з професором з Оксфорда міжнародну та науково-освітню співпрацю

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з британським науковцем Джоном Бондом. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці та допомоги Львову з боку іноземних інституцій. Також Джон Бонд запросив посадовців Львівської міської ради взяти участь у великій міжнародній конференції з прав людини.


«Львів з радістю долучиться до всіх ініціатив», - додав Андрій Садовий.

Під час зустрічі обговорили можливості співпраці в організації різних наукових заходів. Також професор з Оксфорда розповів про конференцію, яку він організовує спільно з однодумцями, щодо прав людини, і запросив посадовців Львівської міської ради взяти у ній участь. Міський голова Львова запросив професора відвідати Безпековий форум у Львові. Також під час зустрічі обговорили загальну політичну ситуацію, питання безпеки, проблеми, з якими стикаються переселенці, питання захисту прав людини.

Мер Львова наголосив на важливості розвитку авіасполучення між Львовом та Лондоном. Професора Джона Бонда також цікавило питання російської агресії в Україні та військових дій на Сході нашої країни.

«Важливо доносити до людей об’єктивну інформацію», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Джон Бонд – науковець, викладач Оксфордського університету, спікер. Працює в організації Initiatives of Changes (глобальна організація, що працює над мирним шляхом вирішення проблем, конфліктів незважаючи на расу, соціальний статус тощо; має пряме представництво в ООН) з 1970 року, займаючись питаннями безпеки людства, з акцентом на Африку і Східну Європу. Мешкає в м. Оксфорд (Англія).

10 років він провів у Африці (Ефіопія, Родезія, Зімбабве), потім працював в Австралії над поліпшенням становища аборигенів Австралії.

У 1998 Джон Бонд став Секретарем Комітету Національного Дня Покаяння. у 2007 нагороджений Медаллю ордена Австралії за заслуги перед австралійською громадою.

Протягом своєї кар’єри також паралельно займався написанням статей, працював з London Weekly та New World News.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
12 Липня, 2018 Четвер
більше новин