Мер Львова привітав Львівську бізнес-школу УКУ з 10-річчям Христина Процак

Сьогодні, 11 лютого, тривають заходи з нагоди 10-річчя Львівської бізнес-школи УКУ. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав школу з ювілеєм.


«Ми хочемо жити в успішній країні. Церква, бізнес – це ті інституції, які мають надзвичайно великий досвід. Мені приємно, що тут, в УКУ, це об`єднали. Я гордий, що ми у Львові маємо таких прекрасних випускників Бізнес-школи. Я бажаю усім процвітання та успіхів», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За сучасний підхід до менеджменту та інновацій, новаторське мислення, дієву систему інструментів та динамічний обмін досвідом, розвиток навчальних програм із бізнесу в контексті загальнолюдських цінностей та з нагоди 10-річчя заснування Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) дипломом нагороджено команду Львівської бізнес-школи Українського католицького університету (LvBS). Диплом отримала Софія Опацька – проректор УКУ, декан, засновник Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), кандидат економічних наук.

Зазначимо, що під час святкових заходів відбулась дискусія засновників LvBS за участю Президента Українського католицького університету владики Бориса Ґудзяка. Опісля відбувся молебень та святкове прийняття.

Довідка

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту. Ціль LvBS – сприяти розвитку візіонерів, які проактивно будуватимуть українське бізнес-середовище, радше ніж реагувати на точкові потреби.

Виходячи із унікального симбіозу бізнес-школи та католицького університету (єдиного для усього пост-радянського простору, але поширеного для західного світу бізнес-освіти) Львівська бізнес-школа опирається на міжнародність як основу до побудови школи, з фокусом на особистісний розвиток кожного учасника програм та подій.

Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Підходи до структури програми Executive МВА та інших продуктів виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим українським практичним досвідом.

У школі відбувається формування відкритої спільноти лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будує результативну систему та якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
більше новин