Мер Львова привітав військових 80-ї бригади з Днем Захисника України Христина Процак

Сьогодні у військовій частині А0284 80-ї окремої десантно-штурмової бригади у Львові відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України. До привітань військових долучився і мер Львова Андрій Садовий.


Міський голова виступив із вітальним словом, а також вручив подяки від громади міста представникам військової частини. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшановано загиблих воїнів.

Подяками за відданість українському народові, мужність і проявлений героїзм під час виконання завдань антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України нагороджені:

  • підполковник Грицайчук Микола Васильович – заступник командира військової частини А0284 з озброєння-начальник технічної частини;
  • молодший сержант Шнайдер Надія Валеріївна – фельдшер евакуаційного відділення медичної роти військової частини А0284;
  • старший лейтенант Кондрацька Оксана Володимирівна – старший ординатор госпітального відділення медичної роти військової частини А0284.

Довідка

80-та окрема десантно-штурмова бригада (80 ОДШБр, в/ч А0284, в/ч пп В-3720) – військове з’єднання високомобільних десантних військ України, що за організаційно-штатною структурою підпорядковується командуванню ВДВ ЗСУ. Базується у Львові.

2 серпня 2017 року командир бригади полковник Володимир Шворак повідомив, що втрати бригади складають 104 чоловіка загиблими, 7 вважаються зниклими безвісти і 542 дістали поранення.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин