«Ми з нашим хакатоном можемо стати однією зі змін у світі», - М.Романяк на відкритті хакатону EduHack

Сьогодні, 20 квітня, у Львові розпочався хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?». Він присвячений викликам, з якими стикаються у школі, у зв’язку зі швидким розвитком технологій у світі та потребою підготувати до цього майбутніх випускників. Хакатон покликаний розробити проекти, які допоможуть інтегрувати сучасні технології у шкільні предмети. Хакатон відбувається в організаційному партнерстві з управлінням інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради, компанією N-iX та за підтримки управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.


Я рада, що ви всі знайшли час і ми впевнені, що цей хакатон пройде дуже успішно. Зі свого боку ми забезпечили вас хорошими менторами, справжніми фахівцями, журі, а ви відкривайте свою креативність, покажіть все, що ви можете. Ми впевнені, що ви напрацюєте дуже круті рішення», - зазначила начальник управління ІТ Львівської міської ради Марта Романяк.

Цей хакатон - другий з серії освітніх хакатонів, які Центр інноваційної освіти «Про.Світ» разом з партнерами планує провести у різних містах України протягом 2018–2019 років. Кожен хакатон «EduHack: перезавантажимо українську школу разом» - це дводенний захід, під час якого учасники працюватимуть у командах із менторським супроводом і будуть створювати рішення для викликів, що стоять перед українськими школами сьогодні.

Хакатони стануть поштовхом для створення та реалізації у школах інноваційних проектів на актуальні теми в українській освіті: «Інклюзія», «Навчання впродовж життя», «Цифрова компетентність», «Екологічна компетентність», «Культурні компетентності», «Мовні компетентності» та інші.

Під час сьогоднішнього хакатону на 18 годин разом зібралися вчителі, учні, батьки та директори шкіл, щоб згенерувати проекти, які допоможуть впровадити нові підходи у школах. Усі команди отримають менторський супровід від фахівців у галузі ІТ-технологій протягом 2 днів хакатону та 2 місяців після хакатону. Вони матимуть змогу реалізувати розроблені проекти із залученням фінансування через платформу GoFundEd.

Команди-переможці гарантовано стартують свої проекти на GoFundEd.org та отримають соціальну інвестицію від платформи - перший внесок у краудфандингову кампанію. Напрацьовані практики потраплять до EduHub - онлайн-бібліотеки освітніх рішень, а автори проектів зможуть стати менторами та допомагатимуть поширювати ці ідеї в інші школи чи спільноти.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин