Минулого тижня IT STEP University відвідали учні чотирьох львівських шкіл: №62, №54, №3 та спецшколи «Надія» Романа Куць

IT STEP University щотижня проводить екскурсії для школярів львівських шкіл, аби зацікавити підлітків в розвитку інформаційних технологій та ІТ освіти у Львові. Минулого тижня IT STEP University відвідали учні ще чотирьох шкіл міста.


«IT STEP University продовжує приймати гостей – цього тижня до нас завітали учні чотирьох шкіл Львова – середніх загальноосвітніх шкіл №62, №54, №3, та спеціалізованої школи «Надія». Школярі дізнались про те, як стати студентом доуніверситетської програми підготовки, яка особливо цікава для учнів 9 та 10 класів, адже дає можливість вивчати ІТ та отримувати професійні навички ще зі школи.

Також, ми говорили з учнями про розвиток ІТ-технологій у світі, переваги спеціалізованої освіти та навчання в IT STEP University, що є першим вищим навчальним закладом, який спеціалізується в галузі інформаційних технологій», - зазначили в IT STEP University.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин