Минулого тижня IT STEP University відвідали учні шести навчальних закладів Львова Романа Куць

IT STEP University щотижня проводить екскурсії для учнів та студентів львівських навчальних закладів, аби зацікавити підлітків у розвитку інформаційних технологій та ІТ освіти у Львові. Минулого тижня IT STEP University відвідали учні 5-ти львівських шкіл та Львівського технологічного ліцею.


IT STEP University продовжує знайомити учнів львівських шкіл з перевагами ІТ-освіти, перспективами, що відкриває вищий навчальний заклад та загальними тенденціями розвитку інформаційних технологій в нашому місті та світі.

Минулого тижня Перший ІТ Університет відвідали учні Приватної школи «Перспектива»Львівського технологічного ліцею, Спеціалізованої школи № 2, СЗШ № 20, СЗШ № 30 та школи-інтернату № 1.

Школярі дізнались про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University. Також вони дізнались про те, як стати студентом доуніверситетської програми підготовки, яка особливо цікава для учнів 9 та 10 класів, адже дає можливість вивчати ІТ та отримувати професійні навички ще зі школи.

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин