«Наше найважливіше завдання показати, що саме вчитель є ключовою людиною, яка творить візерунок міста», - А.Москаленко Романа Куць

Сьогодні, 9 грудня, у Львові розпочався Форум інноваційної освіти INED, який спільно організовують Львівська міська рада, Центр інноваційної освіти “Про.Світ” та “Простір освітніх ініціатив” Українського католицького університету. На відкритті Форуму учасників привітав заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.


Фото автора

«Я думаю, що всі, хто тут сьогодні є, знають і роблять все для того, щоб освіта сьогодні була ключовою в розвитку міста і країни. Але є ще одне, адже власне ця освіта утворює великий візерунок розвитку. Цього тижня я був на презентації, де велика компанія Volkswagen розповіла, що до 2030 року вони запускатимуть великогабаритні автомобілі, які їздитимуть без людей. Коли із залу прозвучало питання: «А де людина?», то представник компанії зазначив, що вони витіснятимуть людину, яка не буде креативною. Таким чином, компанії підвищують планку вимог, але підвищення цієї планки має бути ще зі школи.

Сьогодні світ стає дуже швидким і освіта повинна задавати цей швидкий тон. Наше найважливіше завдання показати, що саме вчитель є ключовою людиною, яка творить візерунок міста. Вчитель творить тих людей, які творять місто», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.     

Форум інноваційної освіти має на меті сформувати новий підхід до поняття освіти: як до процесу гнучкого, сучасного та інноваційного. Учасники заходу ознайомлюються з новими дієвими інструментами щодо побудови продуктивної командної роботи в школі, ефективної взаємодії з батьками та громадою. Освітяни та професійні тренери розказують, як підвищити інтерес учнів до навчання за допомогою інформаційних технологій та освітніх технічних рішень.

Серед учасників - понад 200 вчителів, директорів та методистів з різних куточків України.

Програма заходу

·         09:30 - 10:00 Привітання від організаторів заходу;

·         10:00 - 11:00 “Трансформація культури школи”, дискусійна панель за участю Володимира Турчиновського, декана факультету суспільних наук УКУ; Оксани Клепуц, директора НВК с. Козьови; Ірини Крохмаль, керівника навчальних програм Інституту лідерства та управління УКУ; Нікіти Шульги, співавтора проекту “Компола” та Андрія Проць, вчителя НВК ім. Стуса.

·         11:00 - 11:50 “Естонська школа: історія успіху”, виступ Гііе Ассер, директора гімназії у м. Тарту, Естонія:

·         12:20 - 13:40 Десять майстер-класів  на освітні тематики, які відбуваються паралельно у групах близько 20 осіб.

·         13:40 - 15:40 Обід, екскурсія центром Митрополита А. Шептицького, виставка освітніх технологій.

·         15:40 - 17:00 Друга серія з десяти майстер-класів,  які відбуваються паралельно у групах близько 20 осіб.

·         17:20 - 18:00 “Проектно-орієнтоване навчання - магія науки”, Пауль Пшенічка, переможець Global Teacher Prize Ukraine.

·         18:00 Закриття форуму.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин