Один із найкращих спеціалістів із захисту прав у ЄСПЛ проведе майстер-клас для студентів-правників Уляна Шпуляр

Як влучно застосовувати механізми ЄСПЛ на національному рівні та як готувати міцний фундамент для майбутньої скарги в Євросуді? Студентів-правників запрошують на майстер-клас Андрія Крістенка, спеціаліста із захисту прав у Європейському суді з прав людини. Організовує захід Магістерська програма з прав людини УКУ.


Застосування практики ЄСПЛ сьогодні є трендом, але правильне її використання –  скоріше виняток, ніж правило. 20 листопада з 09.30 до 13.00 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (ауд. 403) Андрій Крістенко під час майстер-класу «Секрети Успішного Захисту Прав в ЄСПЛ» розповість, що потрібно для успішного застосування практик ЄСПЛ.

До участі у майстер запрошують студентів-правників. Участь безкоштовна за умови попередьої реєстрації за посиланням http://bit.ly/2iYsgCB.

Під час майстер-класу Андрій Крістенко розповість про:

- історію свого успіху;

- його ноу-хау в роботі з державними органами із застосуванням інструментів, які надає Конвенція;

- як заробити мільйон на захисті прав в ЄСПЛ;

- як правильно комунікувати з Судом;

- електронне майбутнє комунікації з ЄСПЛ.

Андрій Крістенко – спеціаліст із захисту прав в ЄСПЛ, радник ЮФ «ILF». Виграв 29 справ в ЄСПЛ, ще 50 – на розгляді. За понад 10 років практики захисту прав у Євросуді не програв жодної справи. Серед відзнак Андрія – «Кращий юрист в Євросуді» - Legal Awards 2012 (Юридична практика), «Most reccomended 250» - за рекомендаціями колег (Юргазета - 2013), з 2014 року входить до ТОП-2 найкращих юристів в Україні за кількістю виграних справ в ЄСПЛ.

Андрій провів більше 100 тренінгів із захисту прав в Євросуді для суддів, адвокатів, прокурорів та юристів. Коментує для видань: Forbes, Deutsche Welle, Interfax, TSN та ін. Засновник спільноти "Захист прав в Євросуді" https://www.facebook.com/evrosud/ та Youtube каналу "ЕВРОСУД" https://www.youtube.com/channel/UCxW_qwSE9GNdTTSHA2xqo0Q

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин