Підприємців запрошують долучитись до процесу реалізації проектів Громадського бюджету Львова Романа Куць

У підприємців є хороша можливість долучитись до розвитку районів міста та підтримати ідеї мешканців щодо покращення благоустрою та інфраструктури, завдяки мапі [ https://lviv.pb.org.ua/projects/map ] проектів Громадського бюджету.


«Клікнувши на іконку проекту, ви побачите його короткий опис: категорію, назву та бюджет. Також є можливість фільтрувати проекти на мапі за категоріями.

Це чудова нагода для соціально відповідального бізнесу долучитись до реалізації або  фінансування саме тих проектів, які потрібні мешканцям», - зазначили у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради».

Довідка

Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету міста.

Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: охочі подають заявку on-line і відслідковують долю свого проекту прямо на сайті.

Цьогоріч термін подачі проектів на Громадський бюджет 2018 року завершився 15 вересня. Подано 297 проектів, що на 15% більше, ніж минулого року. Щодо коштів – їх у 2 рази більше. Цьогоріч подано 78 великих проектів (на загальну суму 153 млн. гривень) і 219 малих проектів (83 млн. гривень).

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
10 Грудня, 2017 Неділя
9 Грудня, 2017 Субота
8 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин