Президент Асоціації правників України розповість про етичні виклики правничої професії Христина Процак

Школа права УКУ спільно з програмою USAID «Нове правосуддя» продовжують серію відкритих лекції Rule of Law Lecture Series. У рамках проекту 24 листопада в Українському католицькому університеті відкриту лекцію прочитає Андрій Стельмащук, Президент Асоціації правників України. Участь у заході безкоштовна.


Андрій Стельмащук – керуючий партнер адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і партнери». Цьогоріч Андрія Стельмащука обрали Президентом Асоціації правників України. 24 листопада о 17:00 год. експерт, спираючись на свій практичний досвід, виступить із відкритою лекцією «Етичні виклики в правничій професії».

Захід відбудеться у Центрі Митрополита Андреся Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а), ауд. 127. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/2ADmRIz

Трансляцію заходу можна буде переглянути на сайті Твоє місто http://tvoemisto.tv/on-line/

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Лекції відбуваються у рамках проекту «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя», який реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Грудня, 2017 П'ятниця
14 Грудня, 2017 Четвер
більше новин