Синоптики застерігають про ожеледицю на 24-26 лютого

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що по території Львівської області та місту Львову 24-26 лютого на дорогах збережеться ожеледиця. Мерія закликає усіх учасників дорожнього руху бути обачними.


Так, 24 лютого у Львові буде хмарно з проясненнями. Часом невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі  11 – 13° морозу, вдень 6 – 8° морозу.

25 лютого – часом невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 12 – 17° морозу, місцями 20° морозу; вдень 7 – 12° морозу.

26 лютого – мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 15 – 20° морозу, місцями 23 – 28° морозу; вдень 9 – 14° морозу.

Техніка безпеки в ожеледь для водіїв.

– при сильних снігопадах та ожеледі слід, по можливості, користуватися громадським транспортом, щоб муніципальні служби міста вільно могли розчищати дороги від снігу і льоду, та щоб не утворювалися корки на дорогах, які значно уповільнюють рух абсолютно будь-якого міського транспорту.

– перед виїздом слід уважно оглянути свій автомобіль на справність (гальма і гуму на шинах в першу чергу). Пам'ятайте, що взимку на літній гумі їздити небезпечно.

– при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ, потрібно обов'язково знизити швидкість до мінімуму.

– слід дотримуватися безпечної дистанції між іншими транспортними засобами

– при необхідності – вмикати габаритні вогні або протитуманні ліхтарі.

– з особливою обережністю слід рухатися по мостам та естакадах.

– намагайтеся уникати ризикованих маневрів на дорозі, щоб уникнути аварійних ситуацій на слизькій дорозі і вберегти себе та інших учасників руху від травм.

рекомендується утриматися від подорожей і переїздів на далекі відстані.

Техніка безпеки в ожеледь для пішоходів.

– пішоходам рекомендується рухатися по тротуарах з особливою обережністю, обходити лід, дивитися під ноги.

– дорогу переходити тільки у встановлених для цього місцях – на спеціальних пішохідних переходах різного типу (втім, це правило відноситься до будь-якої погоди).

– не слід швидко бігти, адже можна послизнутися і впасти: ходити слід акуратно і спокійно, а переходити дорогу тільки на зелене світло світлофору.

– при ходьбі ноги краще розслабити і трохи зігнути в колінах, ступати при цьому потрібно на всю підошву.

– не тримати руки в кишенях, тому що це погіршує можливість утримати рівновагу, до того ж падіння в такій позі збільшує ризик отримати важкі травми при падінні.

– рекомендується обходити металеві кришки каналізаційних люків, тому що дуже часто вони покриваються в холод льодом.

– будьте обачні навіть на тротуарі, адже в ожеледь автомобіль може занести з дороги і на пішохідну територію.

Пам’ятайте, що виявити перелом у дитини може тільки рентген, тому при найменшій підозрі на травму потрібно терміново звернутися за допомогою до лікарів в травмпункт.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Березня, 2018 Понеділок
18 Березня, 2018 Неділя
17 Березня, 2018 Субота
більше новин