Сьогодні в міській дитячій лікарні проведуть майстер-клас із «живою хірургією» Марія Демчина

Сьогодні, 19 жовтня, в рамках Українсько-Польської конференції «Дні дитячої хірургії», в міській дитячій клінічній лікарні провідні дитячі хірурги клінік Європи та Північної Америки спільно з урологами та хірургами дитячої лікарні проведуть майстер-клас «Хірургія та урологія дитячого віку». Майстер-клас транслюватимуть в конференц-залі лікарні. 


Зокрема, як розповіли в міській дитячій лікарні, проведуть операційні втручання пацієнтам зі складними вадами сечостатевої системи та шлунково-кишкового тракту (а це спинальний сечовий міхур, гіпоспадія, скритий статевий член, киста печінки, видалення селезінки і жовчного міхура у дитини з мікросфероцитарною анемією). Під час операцій застосовуватимуть найсучасніше обладнання та новітні методики лапароскопічних, ендоскопічних і «класичних» операційних втручань. Операцію при спинальному сечовому міхурі проводять вперше в Західній Україні.

В майстер-класі братимуть участь хірурги та експерти: Janusz Bohosiewicz (Katowice, Poland),Walid A.Farhat (Toronto Universitу, SickKidsHospital, Canada), Jessica M.Ming (Universitу of New Mexico), Marcin Losin (Gdansk,Poland), Dariusz Patrowski (Wrocław, Poland), Piotr Czauderna (Gdańsk,Poland), Tomasz Koszutski (Katowice, Poland),Олександр Данилов (Київ, Україна), Данило Кривченя (Київ, Україна), Андрій Наконечний (Львів, Україна), Володимир Петербургський(Київ, Україна), Василь Притула (Київ, Україна).

Зазначимо, що Українсько-Польську конференцію «Дні дитячої хірургії» проводить кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького під егідою Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів та Польського товариства хірургів. В роботі конференції беруть участь дитячі хірурги, дитячі урологи, ортопеди-травматологи України, Польщі та інших країн Європи.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
більше новин