Сьогодні вночі чадним газом і продуктами горіння отруїлось 3 особи Романа Куць

Сьогодні, 7 лютого, о 00.23 чадним газом отруїлось дві особи, яких у стані середньої важкості було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні. Також о 01.13 год було госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні чоловіка, що отруївся внаслідок пожежі продуктами горіння.


О 00:23 год. у Залізничному районі отруїлись, ймовірно, чадним газом 2 особи 1985 та 1981 року народження, яких у стані середньої важкості було доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні. Після процедури барокамери потерпілих відпустили додому. Причини події встановлюють, попередня причина – несправність газової колонки.

Також, о 01.13 год у Франківському районі на вул.Науковій, 29 виникла пожежа (загоряння речей домашнього вжитку). Внаслідок пожежі отруївся продуктами горіння чоловік 1949 року народження, якого у стані середньої важкості було госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Після процедури барокамери потерпілого відпущено додому. Причини події встановлюють.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин