«Time for Tea» у Львові: сьогодні діти в інтерактивний спосіб ділитимуться тим, що їх турбує у суспільстві Марія Демчина

Громадська організація «Турбота в дії» спільно з Відділом «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради запрошує на презентацію міні-проекту «Time for Tea», що відбудеться сьогодні, 16 лютого, у школі-інтернаті №2 (м. Львів, вул. Просвіти, 2, 3-й поверх, конференц-зал). Час проведення – 16.00-17.00 год. 


Проект  «Time for Tea» розроблений у Великобританії та покликаний допомогти молодим людям у всьому світі поділитися тим, що їх турбує у суспільстві, в якому вони проживають.  

«Що означає цей проект?  Крок перший – група молодих людей, а у нашому випадку – це діти, що виховувалися/виховуються в інтернатних закладах, діти, що проживають у дитячих будинках сімейного типу та інші молоді люди-волонтери, обговорюють питання, які їх хвилюють. 

Крок другий – з усіх обговорених питань,  команда обирає саме те, яке вважає найбільш важливим. Тема нашої команди – «Ізоляція дітей, що проживають у закладах опіки».  

Крок третій – громада вирішує, до кого можна адресувати свою промову, кого вони б хотіли запросити, хто б їх вислухав. А це – мер Львова, заступник мера Львова, начальники міського та обласного центрів соціальних служб, начальник Служби у справах дітей ЛОДА, начальник відділу «Служба у справах дітей» ЛМР, директор школи-інтернату №2, представники громадських організацій.

Крок четвертий – створюють візуальну модель/макет, що демонструватиме питання, яке вони хочуть підняти та обговорити.  

Крок п’ятий – продумують спосіб, як «доставити» своє повідомлення до обраних  адресатів – зустріч на бесіду за чашкою чаю, круглий стіл, презентація тощо», - розповіли організатори.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин