У листопаді троє довгожителів міста Львова відзначили свої уродини Марія Демчина

Уже впродовж декількох років у місті Лева склалася чудова традиція вітати мешканців, яким виповнилося 100 і більше років. У листопаді троє довгожителів відзначили свої уродини, і до них з привітаннями та грошовою допомогою завітали  представники міської влади.


Так, 14 листопада свій 101-ий день народження відзначив мешканець Залізничного району Лібич Михайло Іванович. Вже наступного дня, 15 листопада, свій 103-ій день народження відсвяткував мешканець Франківського району Агапеєв Григорій Опанасович, а 28 листопада також 103-ій рік народження відзначила ще одна мешканка Франківського району Погорлецька Марія Теодорівна.

З нагоди уродин іменинників привітали представники міської влади та вручили їм одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5 тис. грн., яка виплачується відповідно до розпорядження міського голови.

«Цьогоріч свої уродини вже відзначили 17 львів’ян-довгожителів. І насамперед, хочу побажати нашим ювілярам наснаги та міцного здоров’я, нехай турбота та вдячність оточують Вас щодень», - зазначив заступник начальника управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Виплату довгожителям з нагоди їх уродин проводить управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, відповідно до розпорядження міського голови від 14.12.2016 №693 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2017 році виповниться 100 і більше років».

Найпопулярніші новини сьогодні

13 Грудня, 2017 Середа
12 Грудня, 2017 Вівторок
більше новин