У Львові триває Форум інноваційної освіти INED Христина Процак

Сьогодні Форум інноваційної освіти INED зібрав у Львові понад 200 вчителів та понад 20 спікерів зі всієї України. Протягом дня активні освітяни обговорювали інновації та зміни в освіті України, які можна реалізовувати вже зараз.


Форум Інноваційної Освіти – це майданчик для обміну ідеями, досвідом, практиками втілення інновацій у школах. Форум – це можливість масштабувати кращі практики Україною, створювати партнерські проекти, разом рухатись у напрямку розвитку шкіл і освіти в країні.

Організатори Форуму: Львівська міська рада, Центр інноваційної освіти «Про.Світ», проект Українського католицького університету «Простір освітніх ініціатив» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Impact Hub Odessa.

«Я переконаний, що всі, хто тут сьогодні є, знають, що освіта є насправді ключовою у розвитку міста, країни. Але є ще одна річ: що саме освіта у великій мірі робить візерунок розвитку, – наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку. – Наше найважливіше завдання є показати, що саме вчитель є ключовою людиною, яка творить візерунок міста, тому що він творить тих людей, які творять місто. Тому, коли в одній залі збирається така кількість вчителів зі всієї країни, я переконаний в тому, що буде велика перемога. Чого Вам і бажаю: маленьких і великих перемог».

Протягом дня учасники Форуму брали участь у майстер-класах та панельних дискусіях.

«Майже два роки тому ми збиралися у цій залі і говорили про те, що кожен вчитель є міністром освіти у своєму класі. Це є дійсно так, нічого не змінилось. Але ми зрозуміли, що є ще одна річ, про яку варто говорити. Ця річ – це культура взаємодії між вчителями. Ця річ – це середовище, яке існує у школі. І червоною ниткою цього форуму є культура співпраці в школі. І я говорю про те, аби змінити цю культуру і створити середовище, яке сприятиме інноваціям. Україна унікальна, бо різноманітна. Тут зібралися люди з різним досвідом, і ним треба ділитися», - зазначила Лілія Боровець, співзасновниця Центру інноваціної освіти «Про.Світ».

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
більше новин