У Львові вдосконалять систему централізованого оповіщення цивільного захисту Марія Демчина

Сьогодні під час сесії депутати продовжили на 2018 рік дію Програми фінансування удосконалення і розвитку складових елементів територіальної (місцевої) системи централізованого оповіщення цивільного захисту у м. Львові на 2016-2017 роки. Її продовжили, бо у 2017 році передбачених коштів на розвиток системи оповіщення не освоїли.


Як пояснили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, у відповідності до Програми, планувалося виділення коштів з міського бюджету м. Львова на розвиток системи оповіщення у 2016 році – 134 тис. грн., а у 2017 році – 355 тис. 890 грн. Протягом 2016 року кошти були освоєні у повному обсязі, проте у 2017 році коштів на реалізацію Програми не виділили. Відтак, продовжили дію Програми на 2018 рік, щоб придбати та встановити обладнання гучномовного зв’язку (вуличних гучномовців), а також придбати мобільне обладнання гучномовного зв’язку. 

Зазначимо, що створення сучасної системи оповіщення у Львові дасть змогу своєчасно інформувати керівний склад цивільного захисту міста за допомогою речового та СМС-повідомлень на особисті мобільні телефони, а також – доведення інформації до населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій за допомогою автономних передаючих пристроїв без підключення їх до мережі телефонного зв’язку ЛФ ПАТ «Укртелеком». 

Найпопулярніші новини сьогодні

13 Грудня, 2017 Середа
12 Грудня, 2017 Вівторок
більше новин