У Львові з 21 червня розпочинається літній арт-терапевтичний проект для дітей «Палітра емоцій» Романа Куць

У приміщенні комфорт-бібліотеки для дітей № 42 (вул. Патона, 4/2) з 21 червня по 16 серпня психолог відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає арт-терапевтичний проект «Палітра емоцій».


Щосереди о 14.00 год. будуть проводитися заходи для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей з вимушено переміщених сімей, дітей учасників антитерористичної операцій, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами. Метою цих заходів є сприяти у можливості кращого пізнання власного внутрішнього світогляду та розвинути емоційний інтелект, відкрити в собі творчі здібності, створити сприятливу атмосферу для вираження власних емоцій у мистецькому просторі,  а також отримати позитивні враження у колі однодумців.

Учасникам проекту буде запропоновано попрацювати у творчій та невимушеній атмосфері, спробувати себе у різних арт-терапевтичних техніках, а також відкрити багато нового та цікавого.

З собою потрібно мати зручний одяг, за бажанням матеріали для малювання (олівці, фарби, фломастери), відкритість і цікавість до нового.

Контактна особа: Верхола Ґльорія - (097) 86 26 760.

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
більше новин