У першому ІТ-університеті відбувся дводенний тренінг «Machine Learning Technologies» Романа Куць

Протягом двох днів фахівці у сфері обчислювального інтелекту та машинного навчання ділилися власним досвідом та розробками з учасниками тренінгу, серед яких були студенти першого ІТ-університету та Академії IT STEP, науковці та ІТ-спеціалісти, а також представники ІТ-спільноти, що цікавляться розвитком нейронних мереж, інтелектуальним аналізом даних та вирішенням практичних задач.


Другий день також розпочався із доповіді професора Євгенія Бодянського, який говорив про проблеми глибинного навчання нейронних мереж. Після цього учасників чекали практичні приклади реалізації гібридних систем та їх методів навчання від професора Першого ІТ-університету професора Олени Винокурової – фахівця в області інтелектуального аналізу даних та машинного навчання. Учасники тренінгу дізнались про практичну реалізацію гібридних систем для вирішення задач прогнозування та класифікації даних, особливості реалізації методів кластеризації потоків даних.

Підсумовуючи, можна відзначити, що учасники отримали корисні теоретичні знання та навички  практичного використання новітніх методів в галузі обчислювального інтелекту.

Нагадаємо, Перший ІТ-університет – це не тільки вищий навчальний заклад, а й платформа для професійного та особистого розвитку як для студентів, так і для ІТ-фахівців. Для того, щоб надати всім зацікавленим у розвитку інформаційних технологій можливість розширити свої знання, університетом був організований дводенний тренінг на актуальну тему гібридних систем та технологій машинного навчання.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин