У суботу у Львові відбудеться дошкіл новацьких виховників для дійсних виховників УПН Романа Куць

У суботу, 25 листопада, у Львові відбудеться дошкіл новацьких виховників, для пластунів, які займаються виховницькою діяльністю у НСОУ «Пласт» з дітьми віком 6-11 років.


Захід має на меті підвищити рівень знань діючих новацьких виховників, ознайомити виховників із новими формами роботи з новацтвом, покращити знання та  практичні навики,  навчити пластунів методики роботи з дітьми 6-11 років.

Захід відбувається за підтримки управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради 25 листопада за адресою вул. Шептицьких, 1б.

Довідка

УПН (Улад Пластунів Новаків та Новачок) - це, з уваги на вік членів, перша виховна спільнота Пласту, тобто спільнота дітей у віці від закінчених 6 до закінчених 11 років. Улад пластунів новаків гуртує наймолодших членів Пласту. УПН дає дітям змогу якнайкраще та найповніше розвивати духовні та фізичні сили згідно з ідейними основами Пласту за допомогою пластової методи, пристосованої до дитячого віку. В УПН діти готуються пластувати.

Новацькі виховники провадять виховну працю в УПН. Новацький виховник у першу чергу повинен бути добрим пластуном, бути здібним, розуміти й любити дітей новацького віку, мусить постійно працювати над самовдосконаленням. Новацький виховник намагається зацікавити новаків, щораз шукає нових доріг, щоб вести новаків до нового кращого рівня, маючи на увазі новацький закон і керуючись напрямними новацького виховання. Новацький виховник є у постійному контакті із батьками новаків, він намагається пізнати їх домашнє і позапластове оточення.

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин