У суботу відбудеться презентація проектів учасників ІІІ Школи молодіжного соціального підприємництва Ірина Гошук

Як повідомили у КУ «Інститут міста», в суботу, 21 жовтня, відбудеться презентація проектів учасників ІІІ Школи молодіжного соціального підприємництва. Проект реалізовується у співпраці із Інститутом розвитку міст у Кракові та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2017».


Цьогорічна школа соціального підприємництва проводилася за модульним принципом і складалася з двох блоків:

  • Блок А – навчання у Львові протягом 25-29 вересня.
  • Блок В – 30 вересня - 21 жовтня - дистанційне доопрацювання проектів спільно з менторами та презентація ідей.

«Інтенсивне теоретичне навчання та екскурсії відомими львівськими соціальними підприємствами, практичні поради від експертів - це основа, яка була надана кожному із учасників впродовж п’яти насичених днів, які вони провели у Львові. Далі кожен мав змогу доопрацьовувати свої проекти разом з менторами дистанційно, у своїх рідних містах», - розповідають у КУ «Інститут міста».

Презентація проектів учасників ІІІ Школи молодіжного соціального підприємництва відбудеться в суботу, 21 жовтня, о 12.00 год. за адресою вул. Весняна, 4, Startup Depot. За результатами презентацій проектів, переможці отримають часткове дофінансування власного проекту від Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
більше новин