У вівторок у Львові відбудеться «Марафон стипендій»: студентів запрошують до участі в проекті

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою та за підтримки компанії Avalon Inc. пропонує студентам проект нового формату «Марафон стипендій».


Захід відбудеться на економічному факультеті (просп.Свободи, 18) 24 квітня 2018 року о 12:00 год.

Проект зорієнтований на студентів економічного, юридичного факультетів, факультетів прикладної математики та міжнародних відносин.

«Марафон стипендій» – фітнес-симулятор першого робочого місця, 2-годинний інтенсив з розв’язання бізнес-кейсів та проходження співбесід в компаніях-учасниках. Фітнес-коучерами заходу стануть найкращі HR провідних компаній.

Переможці Марафону отримають одноразову стипендіальну винагороду в розмірі 5 000 грн. і можливість оплачуваного стажування у компаніях учасниках Марафону: Avalon Inc., Tickets.UA, Ощадбанк, Nestle Business Servise, Lviv, Nexia DK, KindGeek, Леополіс Ріелті, Асоціація західноукраїнських забудовників

Для участі в проекті учасникам необхідно до 21.04.2018 – зареєструватися тут, пройти конкурсний відбір та стати учасником Марафону. Організатори запрошують студентів – молодих, креативних, амбітних – до участі в проекті.

 

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин