Управління соціального захисту публічно прозвітувало про роботу у 2017 році Марія Демчина

Сьогодні, 22 січня, в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин публічно прозвітував про роботу галузі у 2017 році, а також коротко окреслив плани на цей рік. Також окремо прозвітували про роботу Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», Львівський центр надання допомоги учасникам бойових дій, Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також Львівський міський  територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.  


«У 2017 році майже на 80% збільшились видатки з міського бюджету, сума допомог збільшилась практично у три рази. Підтримка з міста – це унікальні види пільг, муніципальних субсидій, допомог саме з міського бюджету, аналогів яких в Україні практично немає. Такими соціальними гарантіями намагаємося забезпечити ту частину потребуючих людей, які не є забезпечені повною мірою державою. Це наприклад, муніципальні субсидії, пільги», - зазначив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин. 

Так, у 2017 році проведено ремонтні роботи у приміщенні Личаківського відділу соціального захисту (вул. К. Левицького, 67) – 340,9 тис. грн.; ремонт окремих приміщень Галицького відділу соціального захисту (вул. Ф. Ліста, 5) – 297,9 тис. грн.. У комунальному закладі «Соціальний готель» встановлено аварійне освітлення та проведено ремонт пожежної сигналізації, а також встановлено протипожежні двері високої вогнестійкості – 19,9 тис. грн. В Єдиних приймальнях Галицького, Сихівського, Залізничного та Франківського відділів соціального захисту встановлено систему відео нагляду – загальна вартість 113 тис. грн.

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб запрацював харчоблок та їдальня. Харчування здійснюється в процесі прийому клієнтів на нічліг з 20:00 до 22:00 год. За час функціонування кухні надано понад 11 тис.  порцій харчування для потребуючих осіб. Задля поширення послуги харчування потребуючим у місті, у співпраці надано: спільно з громадою храму Христового Воскресіння УГКЦ (вул. Городоцька, 319а) - 8760 порцій обідів (в будні дні); спільно з ЛМГО “Оселя” надано близько 3000 порцій обідів (кожного четверга, сквер біля Порохової вежі).

Для підвищення технічної обізнаності роботи за комп’ютером та в Інтернеті,  відкрито комп’ютерний клас для літніх львів’ян при Львівському міському територіальному центрі. Сюди закуплено 8 комп’ютерів та 1 проектор.

Для Центру «Джерело» за кошти міста придбано новий автобус на 22 місця, обладнаний підйомником для інвалідних візків. Вартість – 2,15 млн. грн. Також на вул. Дністерській, 12 відкрито новий осередок для осіб з особливими потребами, віком старше 35 років.  

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин