«Вчителі майбутнього» - фан та драйв на Фестивалі освіти у Львові

Сьогодні, 21 квітня, стартував Фестиваль освіти у Львові “Вчителі Майбутнього”. На фестиваль приїхало близько 400 вчителів з 10 областей України, є також гості з-за кордону, а саме Польщі.


“Як кажуть герої “Аліса в Дивокраї”, “треба дуже швидко бігти, щоб принаймні залишатися на місці”. А якщо ми хочемо рухати українську освіту - то треба бігти ще швидше, - каже Зоя Литвин, голова Громадської Спілки “Освіторія”, засновниця Новопечерської школи, співорганізаторка події.

Фестиваль триватиме два дні на території !FESTrepublic. У програмі лекції з філософії освіти, майстерки, ярмарок освітніх технологій та презентації освітніх проектів, а ще дискусії та вечірки. Існує ще один суто львівський формат спілкування “за кавою”, тому організатори влаштували таку собі “Освітню кав’ярню”. На каву до вчителів прийде Андрій Садовий, Андрій Москаленко, Мар’яна Савка.

Серед спікерів зокрема: Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки, Інна Большакова та Марина Пристінська, авторки та тренери програми перепідготовки вчителів початкових класів, експерти Громадської Спілки «Освіторія», Марина Вострова, психолог, Міжнародний інститут інтегрального розвитку, Стас Дрогаєв, експерт Лабораторії освітніх змін, Impact Hub Odessa та безліч інших експертів та спікерів.

Фестиваль організовують громадська спілка “Освіторія”, яка змінює та розвиває освіту в Україні та Холдинг емоцій «!FEST» за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Більше інформації в події.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин