Вибухового пристрою у приміщення Головного залізничного вокзалу станції «Львів» не виявили Марія Демчина

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, вибухового пристрою у приміщення Головного залізничного вокзалу станції «Львів» (пл. Двірцева, 1) не виявлено. На час обстеження з будинку вокзалу вивели близько 500 пасажирів та  осіб обслуговуючого персоналу. 


Так, 15 липня о 21.50 год. невідома особа з мобільного телефону на телефон Львівського оператора служби «102» обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування приміщення Головного залізничного вокзалу станції «Львів» (пл. Двірцева, 1). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» у складі 46 осіб та 11 одиниць техніки. Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З будинку вокзалу виведено близько 500 пасажирів та  осіб обслуговуючого персоналу.

Працівниками Залізничного відділу поліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України разом з кінологом проведено обстеження будівлі вокзалу та прилеглої території. О 23:30 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Затримки руху залізничного транспорту не було.

Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин