За два останні дні у Львові чадним газом отруїлись троє осіб Марія Демчина

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 7 січня у Львові чадним газом отруїлись дитина, 8 січня – дитина та чоловік. Мерія вкотре застерігає мешканців дотримуватись правил користування газом у побуті!


Так, 7 січня о 16.24 год. у Львові у квартирі на вул. Стрийська, 76 (Франківський район, ЛКП «Вулецьке») отруїлась чадним газом дитина, 2010 року народження. Її в стані легкого ступеня важкості госпіталізували до Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Обставини події встановлюють.

Також 8 січня о 10. 54 год. у Львові в квартирі на вул. Івасюка 18 (Личаківський район, ЛКП 500) отруїлась, ймовірно чадним газом, дитина, 2010 року народження. Її з легким ступенем отруєння (10% карбоксигемоглобіну) було госпіталізовано до Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Обставини події встановлюють.

Водночас, 8 січня о 22. 10 год. у Львові в квартирі на вул. Городоцькій, 150 (Залізничний район, ЛКП «Богданівка») отруївся, ймовірно чадним газом, чоловік, 1982 року народження. Його у стані середньої важкості (30% карбоксигемоглобіну) було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Обставини події встановлюють.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР наголошує, що з початку року обліковано понад 40 випадків отруєння чадним газом, і головною причиною отруєння є недбале ставлення мешканців до газових приладів, неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки.  

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
більше новин