«Закликаю ініціаторів всіх проектів, які здобули менше голосів, не здаватись і готуватись до наступних кампаній», - А. Садовий про Громадський бюджет Христина Процак

Завдяки Громадському бюджету львів’яни можуть втілювати свої проекти розвитку міста за кошти міського бюджету. З 1 до 15 листопада у Львові тривало голосування за проекти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2018 році. Проекти, які виносять на Громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста і бути корисними для громади. Проголосувало 72 061 львів’янин, які віддали 109 389 голосів за великі і малі проекти Громадського бюджету 2018.


«Кілька слів про головні акценти цього тижня. В місті завершилось голосування в рамках проекту «Громадський бюджет». Львів’яни самі обирали, куди спрямувати частину бюджетних коштів. В голосуванні взяли участь понад 70 тисяч львів’ян і це втричі більше, ніж минулого року. Сьогодні хочу привітати переможців серед великих проектів. Перше місце здобув проект благоустрою подвір'я в школах 53 та 87. Там буде побудовано сучасний спортивний майданчик. На другому місці - проект операційної в дитячій лікарні на Орлика. І третім фінішував проект спортивного комплексу в школі №97.

Ідея участі громадян в плануванні бюджету розвивається дуже добре. Я закликаю ініціаторів всіх проектів, які здобули менше голосів, не здаватись і готуватись до наступних кампаній. Вивчати досвід переможців і перемагати в наступному році», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Детальніше тут.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин