«Зараз на етапі монтування ще чотири рентген-апарати в закладах охорони здоров’я міста Львова», - В. Зуб Марія Демчина

У 2-му поліклінічному відділенні 6-ї міської поліклініки встановили сучасний рентген-кабінет для обстежень із цифровим обладнанням. І вже до кінця року, зі слів начальника управління охорони здоров’я міста Володимира Зуба, сучасні рентген-апарати встановлять ще й у лікарні швидкої медичної допомоги та у трьох найбільших міських комунальних поліклініках – 2-гій, 4-тій та 5-тій. 


Окрім того, зараз монтуються чотири рентген-апарати в закладах охорони здоров’я міста Львова. Зокрема, один дороговартісний апарат встановлюємо в лікарні швидкої допомоги для  того, щоби обстежувати пацієнтів, які туди поступають у невідкладному порядку з гострими, складними травмами. А також три рентген-апарати встановлюємо в наші найбільші поліклініки – це поліклініка на Сихові, на вул. Симоненка і на вул. Виговського. Зараз монтуємо апарати, потім навчатимемо персонал, і до кінця листопада  вони мають запрацювати.

Це рішення було погоджене з депутатськими комісіями – більшу частину суми, яка передбачена на галузь охорони здоров’я, скерувати на оновлення рентген-техніки. Тому що рентген-техніка застаріла, і вона дуже дороговарісна. В попередніх роках в нас не було можливості її оновити, тому цього року прийнято таке рішення.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин