«Зелений» офіс на вул. Науковій перший в Україні отримав міжнародний сертифікат BREEAM In-Use International Романа Куць

У Львові на Науковій, 7Д функціонує перший «зелений» офісний комплекс класу «А». «Зелений» офіс – це концепція управління, яка сприяє зменшенню негативного впливу діяльності компанії на навколишнє середовище, а також спрямована на раціональне використання ресурсів. У липні цього року цей офісний комплекс перший в Україні отримав міжнародний сертифікат BREEAM In-Use International.


Завтра, 22 вересня, відбудеться екскурсія офісним комплексом та прес-конференція з нагоди отриманням міжнародного сертифікату BREEAM In-Use.

Для детальнішої інформації та акредитації журналістів (обов’язково) контактна особа Євгенія Слободянюк (тел. 093 039 6759).

Довідка

BREEAM In-Use International – це міжнародна сертифікація, яка підтверджує, що будівля відповідає всім сучасним вимогам офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. Мова йде про поновлювані джерела енергії, автоматичний контроль освітлення, зручність для велосипедистів, систему охоронної сигналізації, тощо.

Після повної оцінки, залежно від загальної кількості набраних балів з окремих категорій (таких як: інновації, енергія, транспорт, управління та інше), виставляється оцінка.

Найпопулярніші новини сьогодні

12 Грудня, 2017 Вівторок
11 Грудня, 2017 Понеділок
більше новин